Neflea group s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání
 

O nás

 

 

Vážení klienti,

těší nás, že jste navštívili webové stránky Cestovní agentury Neflea group s.r.o. a nahlédli do naší nabídky. S námi se můžete podívat do nejrůznějších koutů světa. Nabízíme výběr zájezdů od nejznámějších, ale i od méně známých cestovních kanceláří. Důležitým aspektem jsou pro nás požadavky klienta, kterému se v případě zájmu snažíme poradit s výběrem dovolené.

Zájezdy jsou letecké s renomovanými leteckými společnostmi , rovněž můžete využít autobusové přepravy a vlastní dopravy. Na našich stránkách najdete aktuální nabídku, různé informace potřebné k Vašemu pobytu, novinky i zajímavé slevy. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme. Pojeďte s námi prožít nevšední, neopakovatelné a nezapomenutelné zážitky a jedinečné okamžiky. A proč právě s námi?

Výhody nákupu zájezdu u nás:

  • nakupujete z pohodlí domova
  • vybíráte ze zájezdů od českých, německých i rakouských cestovních kanceláří do celého světa
  • všechny cestovní kanceláře, se kterými spolupracujeme a jejichž zájezdy nabízíme na našich webových stránkách, jsou pojištěny proti úpadku
  • dovolenou u nás zakoupíte za stejnou cenu jako u pořádající cestovní kanceláře
  • nabídku zájezdů neustále rozšiřujeme a spolupracujeme se stále větším počtem cestovních kancelář
  • s výběrem a nákupem zájezdu Vám rádi pomůžeme

Jsme cestovní agentura působící v oblasti cestovního ruchu již řadu let založená na dlouholetých zkušenostech a průvodcovské činnosti.

Za projevenou důvěru vám předem děkujeme.

CA Neflea.cz

Vytvářím objednávku...